if_photoif_put_inmenu
"ССК ТМ"
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 070-07-73 Показати
+38 (067) +38 (067) 503-10-88 Показати

АКТУАЛЬНА НОВИНКА! БАКТЕРИЦИДНІ БЛОКИ ДЛЯ КАНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

19 травня 2020

Пандемія короновируса Covid-19 змусила всіх нас жити і працювати в нових реаліях. Показники захворюваності зростають з кожним днем і, як добре відомо, основний шлях передачі інфекції – повітряно-краплинний. Тому основний спосіб зупинити настільки стрімке поширення хвороби – знезаражування повітря у всіх приміщеннях, де можливе скупчення хворих, потенційно хворих і людей з груп ризику.

Компанія ССК ТМ, як соціально відповідальна та прогресивна компанія-виробник, представила на ринку вентиляційного обладнання новинку – бактерицидний блок C-STR для прямокутної канальної вентиляції.

Даний блок представляє собою бактерицидний модуль, який комплектується ртутними газорозрядними бактерицидними лампами низького тиску потужністю 75 Вт. УФ-опромінення має бактерицидну дію, тому блоки C-STR доцільно використовувати:

  • операційних, передопераційних, пологових, стерильних зонах ЦСО, дитячих палатах пологових будинків;
  • перев`язочних, палатах реанімаційних відділень, приміщеннях нестерильних зон ЦСО, бактеріологічних і вірусологічних лабораторіях, фармацевтичних цехах;
  • палатах, кабінетах та інші приміщення ЛПЗ;
  • дитячих ігрових кімнатах, шкільних класах, побутових приміщеннях промислових і громадських будівель з великим скупченням людей при тривалому перебуванні.

В залежності від необхідної потужності бактерицидного потоку блоки C-STR налічують 9 типорозмірів, 4 типу виконань у кожному.

Знезараження повітря здійснюється в процесі його безперервного прокачування через внутрішній об`єм блоку C-STR за допомогою системи припливно-витяжної канальної вентиляції: при проходженні повітряного потоку через бактерицидні лампи відбувається його знезараження.

Для замовлення і більш докладною інформацією про бактерицидних блоках C-STR для систем канальної вентиляції звертайтеся до менеджерів компанії ССК ТМ Вашого регіонального представництва.


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×